پشتی طبی کامفی  بک


پشتی طبی/مدل کامفی بک :  نکات مهم جهت خرید : مزایا : 1-حمایت کمر و پشت 2- قابل تنظیم بودن و فیکس شدن به صندلی 3- ضد عرق بودن 4- استفاده از فنر در قسمت ارتجاعی پشتی که باعث انعطاف بیشتر و استفاده بیشتر از نشیمن صندلی میشود. 5-گارانتی بدون قید و شرط

معایب : عدم حمایت گودی کمر 2-مناسب برای صندلی ها با نشیمن 40 سانتی متر به بالا 3-برای صندلی خودرو ابتدا تست شود.دارای دو رنگ طوسی و کرم • پشتی طبی دوکفه ای، وسیله ای است ارگونومیک، سبک و قابل حمل که با نصب آن روی هر صندلی مناسب، آن را به صندلی طبی و ارگونوميک تبدیل می کند

 

 • پشتی دوکفه ای دارای دو لبه است که هنگام نشستن فرم بدن شما را به خودش می گیرد و از عضلات کنار ستون فقرات محافظت می کند.

 

 • فاصله بین دو لبه محل قرار گیری ستون فقرات است، که سبب اصلاح نشستن می گردد.

 

 • روکش های لبه ها قابل شست و شو هستند.

 

 • هر لبه دارای حفره هایی است که برای گردش هوا تعبیه شده اند، تا هنگام نشستن فرد عرق نکند.

 

 • توضیحات تکمیلی:
 • 1- عمده دردهای کمر ناشی از نادرست نشستن بر روی صندلی اداری ، مبلهای راحتی منزل و همچنین صندلی خودرو می باشد و این وسیله به شما یاری می دهد که ضمن درست نشستن فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات خود را نیز کاهش دهید.

  2- مدیران و کارشناسان محترم وزارتخانه ها ، سازمانها ، و شرکتها و مراکز تجاری که ساعات متمادی در پشت میز کارشان مشغول بکار هستند ،  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای  وسیله ایی ضروری و مناسب برای آنها بوده و ضمن جلوگیری از خستگی پیش رس ، این مدیران محترم را در پیشگیری از درد کمر یاری داده و مانع از عرق کردن پشت بدنشان نیز می شود.

  3- همه ما در زمانه ایی زندگی می کنیم که هر روز ، مدت زمان زیادی را در حال رانندگی بوده و یا در پشت ترافیک می گذرانیم . با استفاده از این وسیله ، می توان از بروز ناراحتی های کمر جلوگیری کرده و اوقات مفرح و ایمنی را برای خود به هنگام رانندگی فراهم نماییم و از عرق کردن پشت بدن خود ممانعت کنیم .

  4- این محصول طراحی و تولید شده از روی نمونه امریکایی به روش مهندسی معکوس می باشد و هم اکنون با قالبهای خارجی و در کارخانجات گروه صنعتی و بازرگانی ایران در حال تولید می باشد. در حال حاضر میلیونها نفر در امریکا و سایر کشورهای توسعه یافته از این وسیله استفاده می نمایند .

  5-   پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای مورد تآیید پزشکان متخصص ارتوپدی ، مغز و اعصاب و زنان و زایمان می باشد . این وسیله با توجه به فرم محصول و رعایت ارگونومی بدن انسان و داشتن سیستم تعلیق منحصر بفرد ، فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات را به هنگام استفاده ازآن ، به میزان 50% کاهش می دهد .

  6- با توجه به استفاده آسان از این وسیله ، می توانید  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای را روی هر صندلی اداری ، مبلهای راحتی ، صندلی خودرو ، ویلچر و ... قرارداده و آن صندلی را تبدیل به یک صندلی طبی نمایید .

  7-  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ایوسیله ایی مناسب برای پیشگیری از بیماری کمر درد بوده و در صورت داشتن کمر درد ، وسیله ایی موثر برای کمک به بهبود و درمان کمر درد می باشد .


  8- روش نصب  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای فوق العاده آسان بوده و بوسیله کمربند کشی تعبیه شده بر روی آن ، بر روی پشتی صندلی مورد نظر قرار می گیرد و بلافاصله می توان از آن استفاده نمود .

  9- با توجه به خالی بودن پشت این وسیله و همچنین تعبیه تعداد 165 سوراخ با فرم هندسی خاص بر روی قطعات ، هوای محیط همیشه و به آسانی در حال جریان بوده و مانع از عرق کردن پشت بدن انسان می گردد و همین ویژگی موجب پیشگیری از ناراحتیهای کلیه و دور کمرناشی از عرق کردن و خشک شدن پی در پی میشود .

  10- شکل هندسی و انحنای مناسب قطعات این وسیله و همچنین فاصله بین این قطعات به گونه ایی طراحی شده است که در هماهنگی کامل با ستون فقرات بوده و مانع از تماس مستقیم ستون فقرات با این وسیله میشود و بخاطر همین ویژگیهای منحصر بفرد،پشتی طبی حرفه اي

  دوکفه ای

  مانع از آسیب دیدن فرد استفاده کننده به هنگام تصادفات رانندگی می گردد .

  11- این وسیله این قابلیت را دارد که بر اساس قد و هیکل استفاده کننده ، برای راحتی بیشتر تنظیم گردد .

  12- بعنوان یک گزینه انتخابی ، در داخل بسته بندی این وسیله ، یک روکش مناسب نیز قرار داده شده است که در صورت تمایل ، می توان از آن نیز استفاده نمود .

  13-   پشتی طبی حرفه اي مناسب برای تمامی اعضاء خانواده می باشد.(کلیه کسانی که می توانند روی صندلی بنشینند)

  14-   پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای  بهترین و مناسبترین کادو برای عزیزان می باشد .


   

  مشتری محترم، شما می توانید 7 روز پس از دریافت کالا، بر اساس 7 روز ضمانت کالای ارگوپارس ، نسبت به عودت کالا و دریافت وجه آن اقدام نمایید.نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پشتی دوکفه ای کامفی

 • مدل کالا: کامفی بک
 • موجودی: در انبار
 • 250,000 تومان

 • قیمت بدون مالیات: 250,000 تومان

این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

کالاهای مرتبط

پشتی دوکفه ای زیفن

پشتی دوکفه ای زیفن

این کالا مشمول تخفیفات ویژه میباشد. جهت اطلاع از تخفیف ویژه لطفا درخواست به شماره 09901267181 پیام و یا واتساپ بفرمایید.پشتی طبی زیفن بک :نکات مهم جه..

850,000 تومان قیمت بدون مالیات: 850,000 تومان

پشتی دوکفه ای نگین

پشتی دوکفه ای نگین

پشتی طبی نگین  :پشتی طبی/مدل نگین :  نکات مهم جهت خرید : مزایا : 1-حمایت کمر و پشت 2- قابل تنظیم بودن و فیکس شدن به صندلی 3- ضد عرق بودن &n..

410,000 تومان قیمت بدون مالیات: 410,000 تومان

برچسب ها: پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -