پشتی طبی کامفی  بک


پشتی طبی/مدل کامفی بک :  نکات مهم جهت خرید : مزایا : 1-حمایت کمر و پشت 2- قابل تنظیم بودن و فیکس شدن به صندلی 3- ضد عرق بودن 4- استفاده از فنر در قسمت ارتجاعی پشتی که باعث انعطاف بیشتر و استفاده بیشتر از نشیمن صندلی میشود. 5-گارانتی بدون قید و شرط

معایب : عدم حمایت گودی کمر 2-مناسب برای صندلی ها با نشیمن 40 سانتی متر به بالا 3-برای صندلی خودرو ابتدا تست شود.دارای دو رنگ طوسی و کرم • پشتی طبی دوکفه ای، وسیله ای است ارگونومیک، سبک و قابل حمل که با نصب آن روی هر صندلی مناسب، آن را به صندلی طبی و ارگونوميک تبدیل می کند

 

 • پشتی دوکفه ای دارای دو لبه است که هنگام نشستن فرم بدن شما را به خودش می گیرد و از عضلات کنار ستون فقرات محافظت می کند.

 

 • فاصله بین دو لبه محل قرار گیری ستون فقرات است، که سبب اصلاح نشستن می گردد.

 

 • روکش های لبه ها قابل شست و شو هستند.

 

 • هر لبه دارای حفره هایی است که برای گردش هوا تعبیه شده اند، تا هنگام نشستن فرد عرق نکند.

 

 • توضیحات تکمیلی:
 • 1- عمده دردهای کمر ناشی از نادرست نشستن بر روی صندلی اداری ، مبلهای راحتی منزل و همچنین صندلی خودرو می باشد و این وسیله به شما یاری می دهد که ضمن درست نشستن فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات خود را نیز کاهش دهید.

  2- مدیران و کارشناسان محترم وزارتخانه ها ، سازمانها ، و شرکتها و مراکز تجاری که ساعات متمادی در پشت میز کارشان مشغول بکار هستند ،  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای  وسیله ایی ضروری و مناسب برای آنها بوده و ضمن جلوگیری از خستگی پیش رس ، این مدیران محترم را در پیشگیری از درد کمر یاری داده و مانع از عرق کردن پشت بدنشان نیز می شود.

  3- همه ما در زمانه ایی زندگی می کنیم که هر روز ، مدت زمان زیادی را در حال رانندگی بوده و یا در پشت ترافیک می گذرانیم . با استفاده از این وسیله ، می توان از بروز ناراحتی های کمر جلوگیری کرده و اوقات مفرح و ایمنی را برای خود به هنگام رانندگی فراهم نماییم و از عرق کردن پشت بدن خود ممانعت کنیم .

  4- این محصول طراحی و تولید شده از روی نمونه امریکایی به روش مهندسی معکوس می باشد و هم اکنون با قالبهای خارجی و در کارخانجات گروه صنعتی و بازرگانی ایران در حال تولید می باشد. در حال حاضر میلیونها نفر در امریکا و سایر کشورهای توسعه یافته از این وسیله استفاده می نمایند .

  5-   پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای مورد تآیید پزشکان متخصص ارتوپدی ، مغز و اعصاب و زنان و زایمان می باشد . این وسیله با توجه به فرم محصول و رعایت ارگونومی بدن انسان و داشتن سیستم تعلیق منحصر بفرد ، فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات را به هنگام استفاده ازآن ، به میزان 50% کاهش می دهد .

  6- با توجه به استفاده آسان از این وسیله ، می توانید  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای را روی هر صندلی اداری ، مبلهای راحتی ، صندلی خودرو ، ویلچر و ... قرارداده و آن صندلی را تبدیل به یک صندلی طبی نمایید .

  7-  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ایوسیله ایی مناسب برای پیشگیری از بیماری کمر درد بوده و در صورت داشتن کمر درد ، وسیله ایی موثر برای کمک به بهبود و درمان کمر درد می باشد .


  8- روش نصب  پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای فوق العاده آسان بوده و بوسیله کمربند کشی تعبیه شده بر روی آن ، بر روی پشتی صندلی مورد نظر قرار می گیرد و بلافاصله می توان از آن استفاده نمود .

  9- با توجه به خالی بودن پشت این وسیله و همچنین تعبیه تعداد 165 سوراخ با فرم هندسی خاص بر روی قطعات ، هوای محیط همیشه و به آسانی در حال جریان بوده و مانع از عرق کردن پشت بدن انسان می گردد و همین ویژگی موجب پیشگیری از ناراحتیهای کلیه و دور کمرناشی از عرق کردن و خشک شدن پی در پی میشود .

  10- شکل هندسی و انحنای مناسب قطعات این وسیله و همچنین فاصله بین این قطعات به گونه ایی طراحی شده است که در هماهنگی کامل با ستون فقرات بوده و مانع از تماس مستقیم ستون فقرات با این وسیله میشود و بخاطر همین ویژگیهای منحصر بفرد،پشتی طبی حرفه اي

  دوکفه ای

  مانع از آسیب دیدن فرد استفاده کننده به هنگام تصادفات رانندگی می گردد .

  11- این وسیله این قابلیت را دارد که بر اساس قد و هیکل استفاده کننده ، برای راحتی بیشتر تنظیم گردد .

  12- بعنوان یک گزینه انتخابی ، در داخل بسته بندی این وسیله ، یک روکش مناسب نیز قرار داده شده است که در صورت تمایل ، می توان از آن نیز استفاده نمود .

  13-   پشتی طبی حرفه اي مناسب برای تمامی اعضاء خانواده می باشد.(کلیه کسانی که می توانند روی صندلی بنشینند)

  14-   پشتی طبی حرفه اي دوکفه ای  بهترین و مناسبترین کادو برای عزیزان می باشد .


   

  مشتری محترم، شما می توانید 7 روز پس از دریافت کالا، بر اساس 7 روز ضمانت کالای ارگوپارس ، نسبت به عودت کالا و دریافت وجه آن اقدام نمایید.نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پشتی دوکفه ای کامفی

 • مدل کالا: کامفی بک
 • موجودی: در انبار
 • 105,000 تومان

 • قیمت بدون مالیات: 105,000 تومان

کالاهای مرتبط

پشتی دوکفه ای زیفن

پشتی دوکفه ای زیفن

این کالا مشمول تخفیفات ویژه میباشد. جهت اطلاع از تخفیف ویژه لطفا درخواست به شماره 09901267181 پیام و یا واتساپ بفرمایید.پشتی طبی زیفن بک :نکات مهم جه..

295,000 تومان قیمت بدون مالیات: 295,000 تومان

پشتی دوکفه ای نگین

پشتی دوکفه ای نگین

پشتی طبی نگین  :پشتی طبی/مدل نگین :  نکات مهم جهت خرید : مزایا : 1-حمایت کمر و پشت 2- قابل تنظیم بودن و فیکس شدن به صندلی 3- ضد عرق بودن &n..

130,000 تومان قیمت بدون مالیات: 130,000 تومان

برچسب ها: پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -پشتی دوکفه ای ارزان - پشتی دوکفه ای کامفی بک - پشتی طبی ارزان - پشتی طبی کامفی بک - پشتی دو کفه ای طبی ارزان -