پشتی کمری صندلی خودرو

-  پشتی کمری صندلی خودرو

- ابعاد : 15* 30 سانتی متر

- وسیله ای پرکاربرد جهت استفاده در  خودرو

- تهیه شده از فوم با کیفیت و روکش پارچه درجه 1

- دارای اسط مقاوم جهت نصب روی صندلی

- مناسب برای پر کردن فضای خالی پشت کمر و افزایش کارایی حین رانندگی


پشتی کمری fellowes مدل I-spire

توجه به طریقه‌ی مناسب نشستن اهمیت زیادی دارد زیرا بسیاری از دردهای مفصلی و عضلانی ناشی از عدم توجه به همین موضوع است. نحوه‌ی نشستن و زاویه‌ی قرارگیری ستون فقرات باید به شکلی مطلوب صورت گیرد. ضعف ماهیچه‌ها نیز در این مورد تاثیرگذار بوده و در این شرایط باید از وسیله‌ای استفاده کرد که بتواند ستون فقرات را در شکلی مناسب قرار دهد. استفاده از سایر پشتی‌ها، تشک‌ها و دورگردنی‌های طبی برای این منظور مناسب است.

در این میان توجه به نحوه‌ی قرارگیری کمر اهمیت زیادی دارد چراکه هرگونه انحراف از زاویه‌ی مناسب می‌تواند موجب آسیب‌دیدگی ستون فقرات شود. این آسیب‌دیدگی‌ها می‌تواند در سنین بالا باعث ایجاد بیماری‌هایی مانند دیسک کمر شود. پشتی‌های طبی نیز به همین منظور طراحی و تولید می‌شوند.

این محصولات انواع مختلفی دارند و به شکلی مناسب گودی کمر را پر کرده و ستون فقرات را در شکلی مناسب قرار می‌دهند. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید پشتی طبی مدل (fellowes I spire 9311) است که توسط شرکت  FELLOWES تولید می‌شود. این محصول بر روی صندلی قرار می‌گیرد و در حین نشستن سطح اتکای مناسبی را برای نگه‌داشتن کمر و سطح پشتی شما ایجاد می‌کند. این پشتی قابل شستشو بوده گوشه‌های کناری این محصول حالتی برآمده داشته و مانع از انحراف شما به اطراف خواهد شد. از این محصول می‌توانید برای انواع صندلی‌های خودرو استفاده کنید.


این محصول از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردارمی باشد که سبب می گردد هنگام نشستن برروی صندلی خودرو فشارکمتری به ماهیچه ها و ستون فقرات وارد شود و از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز پیشگیری می نماید. فوم های پشتی بنا به خاصیت خود سبب کاهش و تقسیم فشاردرنقطه تماس گشته وموجبات آسانی گردش خون را فراهم می آورند. این امر به نوبه خود از کرختی عضلات جلوگیری می نماید. طراحی این محصول به گونه ای است که با استفاده از آن مهره های ستون فقرات دریک سطح قرار گرفته و فشار کمتری به این نواحی وارد می شود. استفاده ازپشت کمری باعث می شود تا احساس راحتی بیشتر و آرامش را بر روی صندلی خودرو تجربه کنید. ویژگی اصلی انواع پشت کمری ایجاد آرامش و انرژی به دلیل مناسب قرار گرفتن ستون فقرات در هنگام استفاده می باشد.


مزایای استفاده از پشتی طبی رانندگی:

 1 - جلوگیری از کمردردهای ناشی از نشستن های طولانی مدت(کمر درد و جلوگیری از کمر درد)  پشتی طبی با پرکردن گودی کمر و حمایت از ستون فقرات کمری از ایجاد خستگی و درد در هنگام رانندگی و یا نشستن جلوگیری می کند .

 2 -  جلوگیری از بیماری ها و ناهنجاری های ستون فقرات(کمر درد و جلوکیری از کمر درد) پشتی طبی با تصحیح طرز قرار گیری ستون فقرات در نشستن های طولانی مدت از بروز بیماری هایی ازجمله آرتروز، دیسک کمر، درد عصب سیاتیک وفتق دیسک کمر جلوگیری می کند.

 3 - بهبود فرایند تنفس واکسیژن رسانی به مغز

پشتی طبی با جلوگیری از فشار وارد بر ششها در هنگام نشستن سبب بهبود تنفس  و در نتیجه افزایش انرژی و فعالیت فکری می گردد .

 4 - عمده دردهای کمر ناشی از نادرست نشستن بر روی صندلی اداری ، مبلهای راحتی منزل و همچنین صندلی خودرو می باشد و پشتی طبی به شما یاری می دهد که ضمن درست نشستن فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات خود را نیز کاهش دهید.


برای مدتها مجموعه ارگوپارس بنا به تقاضای مشتریان خود مبنی بر پشتی کمری مخصوص صندلی خودرو با توجه به پشتی های طبی موجود در بازار و استفاده هایی که از پشتی ها توسط تیم ارگوپارس انجام گردیده بود محصولی را مخصوص صندلی خودرو تایید نداشتند.

بالاخره پشتی کمری تولید شرکت فلوز انگلیس مورد توجه قرار گرفت و بعد از بررسیهای صورت گرفته و استفاده های انجام شده بهترین نوع پشت کمری جهت استفاده رانندگان مورد تایید قرارگرفت.

به دوستان گرامی توصیه میگردد حتما از این محصول جهت صندلی خودرو استفاده شود و تفاوت آن را با دیگر پشتی های موجود در بازار و همچنین عدم فشار به کمر در حین رانندگی و راحتی بیشتر در رانندگی را تجربه نمایند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پشتی کمری صندلی خودرو به بک

  • مدل کالا: فلوزانگلیس
  • موجودی: ناموجود
  • 65,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 65,000 تومان

کالاهای مرتبط

روکش ضد عرق  صندلی خودرو

روکش ضد عرق صندلی خودرو

پشتی عرق گیر صندلی خودرو – ممانعت از عرق کردن – قابل شستشو با ماشین لباسشویی – تسهیل جریان خون و جلوگیری از خواب رفتگی – کم ..

185,000 تومان قیمت بدون مالیات: 185,000 تومان

محافظ گردن

محافظ گردن

شاد، ایمن، راحت رانندگی کنید   جلوگیری از گـردن درد آســایش و راحتــی در حیــن رانندگـی مناسب استفاده مسافران در خـودرو، قطار،..

147,000 تومان قیمت بدون مالیات: 147,000 تومان

برچسب ها: پشتی کمری صندلی خودرو - پشتی کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشت کمری صندلی خودرو - پشت کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشتی کمری طبی صندلی خودرو - پشتی کمری طبی صندلی ماشین - پشتی کمری طبی صندلی وسایل نقلیه -بهترین پشتی کمری صندلی خودرو - بهترین پشتی کمری صندلی ماشین - بهترین پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشتی کمری صندلی خودرو - پشتی کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشت کمری صندلی خودرو - پشت کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشتی کمری طبی صندلی خودرو - پشتی کمری طبی صندلی ماشین - پشتی کمری طبی صندلی وسایل نقلیه -بهترین پشتی کمری صندلی خودرو - بهترین پشتی کمری صندلی ماشین - بهترین پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشتی کمری صندلی خودرو - پشتی کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشت کمری صندلی خودرو - پشت کمری صندلی ماشین - پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه - پشتی کمری طبی صندلی خودرو - پشتی کمری طبی صندلی ماشین - پشتی کمری طبی صندلی وسایل نقلیه -بهترین پشتی کمری صندلی خودرو - بهترین پشتی کمری صندلی ماشین - بهترین پشتی کمری صندلی وسایل نقلیه -