زانوبند ارگونومی طبی

زانوبند ارگونومی طبی
  • زانو بند ارگونومی طبی :
  • بررسي هاي پژوهشي در سراسر جهان نشان مي دهد که در فهرست بيماريها و عوارض شغلي ضايعات و اختلالات اسکلتي-عضلاني متداول ترين علّت مراجعه شاغلين به مراکز درماني و يا شايع ترين دليل از کار افتادگي شغلي محسوب مي شوند. در اين ميان ضايعات مفصل زانو که در بلند کردن و حمل بار بيشترين فشار را تحمل مي کند در اولويت صدمات شايع عوارض اسکلتي-عضلاني شغلي قرار دارند و با توجه به تأثير نامطلوب صدمات وارده به زانو و اثر آن روي فعاليت شغلي و تحرک فيزيکي فرد، نقش حفاظتي از اين مفصل بسيار مورد توجه قرار گرفته است و اخيرا" فرهنگ استفاده از محافظ هاي زانو در فعاليت شغلي پس از کاربرد در ورزش، سريعا" رو به توسعه بوده و حتي کاربرد نظامي آن توسط نيروها در ارتش هاي مدرن دنيا اخيرا" به سرعت رواج يافته است.
  • در اين ارتباط براي نخستين بار در حوزه ارگونومی ايران زانوبندهاي ارگونومی طبی را که از انواع بسيار مرغوب محافظ زانو مي باشد جهت استفاده در فعاليت هاي صنعتي بويژه عمليات عمراني، سدسازي، اکتشاف، معدن کاري، تونل سازي، امور تعميرات و مکانيک ماشين آلات، مونتاژ خودرو  و نظامي معرفي مي نمايد.
     
    با ثبت نظرات خود در سایت از کارت هدیه بهره مند شوید. 

مقایسه کالا (0)


زانوبندارگونومی طبی

زانوبندارگونومی طبی

زانو بند ارگونومی طبی :بررسي هاي پژوهشي در سراسر جهان نشان مي دهد که در فهرست بيماريها و عوارض شغلي ضايعات و اختلالات اسکلتي-عضلاني متداول ت..

60,000 تومان قیمت بدون مالیات: 60,000 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)